O dívce

21. ledna 2007 v 16:42
Protože ji miluji
Stvořil jsem ji…je jiná, je jedinečná, s láskou jsem ji stvořil v lůně její matky. Učinil jsem ji s velkou radostí. S potěšením vzpomínám na den, kdy jsem ji stvořil. Pro mě je nádherná… Miluji ji. Miluji její úsměv, miluji její pohyby... Miluji, když mohu slyšet její smích a ty bláznivé věci, které říká a dělá. Je sama sebou a někým jiným. Přináší mi velké potěšení. Takovou jsem ji stvořil. Stvořil jsem ji hezkou, ale ne krásnou, protože znám její srdce a věděl jsem, že by byla marnivá.
Chtěl jsem aby zkoumala své srdce a naučila se, že to budu já v ní, kdo k ní bude přitahovat přátele. Stvořil jsem ji tak, aby mě potřebovala. Stvořil jsem ji o trochu víc osamělou, než by se jí líbilo… Jen proto, že jsem chtěl, aby se ve své osamělosti obrátila ke mně. Stvořil jsem ji o trochu víc závislou, než by chtěla být… jen proto, že jsem chtěl, aby se naučila záviset na mně. Znám její srdce, vím, že kdybych ji takhle nestvořil, šla by svou vlastní cestou, pryč ode mě, svého Stvořitele. Dal jsem ji mnoho dobrých a šťastnych chvil, protože ji miluji.
Protože ji miluji, viděl jsem ji se zlomeným srdcem a viděl jsem slzy, které vyplakala o samotě. Plakal jsem s ní a mé srdce bylo také zlomené.
Stvořitel Bůh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama